Jak zrobić walentynkę dla dziecka

Jak zrobić walentynkę dla dziecka

Zrobienie walentynki dla dziecka nie musi być trudne. W Internecie można znaleźć darmowe materiały do wydrukowania na różne sposoby. Możesz stworzyć torbę z króliczkiem, walentynkę z minionkami, a nawet witraże. Twoje dziecko będzie zachwycone! Możesz nawet poprosić dziecko, aby pomogło Ci je wykonać. Pozostaje tylko wypełnić ją drobnym upominkiem.

Torebka z króliczkiem do wydrukowania

Stwórz dla swojego dziecka zabawną walentynkę w postaci torebki z króliczkiem do wydrukowania. Te zabawne małe torebki są idealne do schowania w nich smakołyków dla dziecka w Walentynki! Możesz wydrukować 4 różne samochody, które dziecko może samodzielnie pokolorować i ozdobić. Możesz również dodać kilka googlowych oczu i taśmę washi, aby nadać im bardziej osobisty charakter.

Wydrukuj darmowy szablon torebki na smakołyki w kształcie króliczka. Wypełnij ją drobnym upominkiem, np. zabawką lub małym prezentem. Możesz nawet zaopatrzyć się w szalone słomki, aby torebka była jeszcze bardziej zabawna! To zabawny walentynkowy projekt, który możesz wykonać wspólnie z dzieckiem lub nawet z dorosłym. Zrób dziurki w dnie torby i wypełnij ją prezentem dla dziecka.

Inną zabawną czynnością, którą można wykonać za pomocą torebki z króliczkiem do wydrukowania, jest eliksir miłości. Ten słodki napój może się spienić w wesołych kolorach. Można też zrobić kwiatka z lizaka, używając przyssawki i wyciorów do rur. Ołówek i serce dopełnią całości. Pamiętaj, aby w torbie znalazła się także gra walentynkowa. Gdy dziecko otrzyma swoją walentynkę, z pewnością będzie nią zachwycone!

Rdza i słońce

Z prostego rękodzieła Rust & Sunshine dziecko może zrobić piękną kartkę walentynkową. Z pustej tubki po papierze toaletowym lub ręczniku papierowym i taśmy klejącej możesz zrobić pudełko w kształcie serca dla swojego dziecka. Złamane kredki można wykorzystać do zabawnego projektu rzemieślniczego. Do zrobienia walentynki możesz wykorzystać materiały znalezione w domu, np. połamane kredki. Postępuj zgodnie z instrukcjami Mamy Szczęścia, aby wykonać rękodzieło Rust & Sunshine.

Przeczytaj też:   Jaki tablet dla dziecka

Witraże

Rękodzieło witrażowe do zrobienia strzelistej walentynki dla dziecka może być dla dzieci świetną zabawą! Na początek należy wyciąć szablon serca, który następnie można odrysować na szkle. Potnij bibułę na mniejsze kawałki i poproś dzieci, aby przykleiły je do szklanego serca. Gdy szklane serce wyschnie, dzieci mogą przykleić na wierzch kolejny kawałek bibuły. Powtórz ten proces z tyloma kawałkami bibuły, ile tylko chcesz!

Możesz też zrobić walentynkę z plastikowej butelki po mleku. Jest ona półprzezroczysta, więc światło może przez nią prześwitywać. Są łatwe do wykonania i stanowią piękny prezent na Walentynki, Dzień Matki lub urodziny dziecka! Możesz użyć szkła w kształcie serca, aby uzyskać efekt witrażu w kolorze piasku.

Można również wykonać serce z papieru kontaktowego, które może być zabawą dla całej rodziny. Po wycięciu kształtu serca dziecko może ozdobić jego wnętrze. Kiedy już to zrobi, możesz powiesić je na oknie. Twoje dziecko będzie zachwycone, gdy zobaczy je tam w swoim wyjątkowym dniu! Na co więc czekasz? Zacznij tworzyć i ciesz się tym procesem.

Malowanie walentynek z wykorzystaniem zmysłów

Malując walentynki dla swojego dziecka, użyj różnych materiałów, aby uzyskać różne efekty. Użyj butelki sensorycznej i różnych materiałów, aby uzyskać różne tekstury. Butelka sensoryczna to świetne narzędzie, które pomoże Twojemu dziecku wzmocnić motorykę małą podczas malowania. Do wykonania butelki sensorycznej potrzebna jest butelka 6 uncji przezroczystego kleju i trochę ciepłej wody. Dobrze wstrząśnij butelką, aby wymieszać materiały. Następnie dodaj do butelki brokat, konfetti lub małe zabawki.

Kolejną zabawą dla dzieci jest wykonanie serduszkowej tarczy słonecznej. Użyj różnych kolorów, aby stworzyć piękne, wielokolorowe serce. Możesz również wykonać witrażowy słonecznik w kształcie serca. Odciski serc mogą być wykorzystane do różnego rodzaju prac plastycznych z okazji Walentynek. Możesz także użyć stempli lub gąbek, aby dać dziecku możliwość odkrywania różnych faktur. Można również malować serca w różnych kształtach, np. serc, używając różnych pędzli.

Przeczytaj też:   Jaki quad dla dziecka 10 lat

Użycie produktów Burt’s Bee

Zrób spersonalizowaną walentynkę za pomocą balsamu Burt’s Bee. Będzie ona wyjątkowym akcentem na Walentynki. Zajmie to trochę czasu, ale Twoje dziecko na pewno to pokocha. Aby wykonać naklejki, możesz skontaktować się z działem obsługi klienta Burt’s Bee. Dział obsługi klienta z przyjemnością udzieli Ci pomocy.

Stwórz walentynkę w kształcie superbohatera, używając tootsie roll pops. Możesz też zrobić walentynkę dla chłopca, używając małych zabawek. Wewnątrz kartki możesz napisać osobistą wiadomość. Następnie ozdób walentynkę czapką, szalikiem lub bransoletką z lokalnego sklepu. Walentynkę można też zrobić z mini pudełka po płatkach śniadaniowych.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Związane stanowiska