Jak zrobić strój kosmiczny dla dziecka

Jak zrobić strój kosmiczny dla dziecka

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić kosmiczny strój dla harcerzy lub na inną imprezę o tematyce astronautycznej, to nie szukaj dalej. Ten prosty strój można z łatwością założyć dziecku, a mimo to wygląda on realistycznie. Aby dziecko mogło w pełni poczuć się jak w kosmosie, możesz wykonać strój samodzielnie, używając łatwych do znalezienia materiałów. Możesz także poprosić dziecko o naklejenie logo NASA na piersi lub ramieniu. Można też przywiązać amerykańską flagę do końcówki kija od mopa, aby przypominała Buzza Aldrina trzymającego kij na Księżycu. Szare buty Wellingtona lub szpitalne osłony na stopy są łatwe do znalezienia i mogą imitować buty.

Łatwe do założenia

Łatwy do założenia strój kosmiczny dla dziecka może być tak prosty, jak pusta butelka i kilka przyborów do majsterkowania. Butelki dwulitrowe są świetną bazą dla tego kostiumu, a plecak z tlenem można zrobić z folii samoprzylepnej lub pudełek po płatkach śniadaniowych. Aby uzyskać bardziej autentyczny wygląd, warto kupić lub wykonać kombinezon kosmiczny z prawdziwych skafandrów kosmicznych. Dzieci będą zachwycone tym pomysłowym, domowym strojem, a przy tym będą się świetnie bawić!

Realistyczny

Realistyczny strój kosmiczny dla dziecka to świetny sposób, aby zachęcić je do odgrywania ról. Oprócz tego, że jest to świetna zabawa dla dzieci, odgrywanie ról pomaga im szybciej się uczyć i rozwijać przydatne umiejętności. Dziecko przebrane w kostium astronauty będzie też odpowiednie na świąteczne przyjęcia. Oto kilka zabawnych i prostych sposobów na to, jak pomóc dziecku przebrać się za astronautę:

Dziecięcy strój astronauty: Ten kostium wygląda jak autentyczny kombinezon kosmiczny NASA z naszywkami z logo NASA, mundurem astronauty, flagą amerykańską i innymi elementami. Kostium jest wykonany z poliestru importowanego z Chin i zawiera czapkę NASA. Dziecko może założyć ten kostium, aby poznać niesamowitą rzeczywistość podróży kosmicznych w Centrum Udvar-Hazy, gdzie znajduje się wspaniała wystawa Human Spaceflight. Dostępne są różne rozmiary: od XS do L (od 6 do 10 lat), a nawet XXL (od 10 do 12 lat).

Przeczytaj też:   Jaki inhalator dla dziecka

Łatwe do zrobienia

Na przyjęcie urodzinowe dla dzieci możesz przygotować łatwy do wykonania strój kosmiczny? Temat jest prosty: zrób kostium astronauty! Ten kostium zawiera wszystkie niezbędne elementy potrzebne do wykonania kostiumu astronauty: puste butelki po dwóch litrach pomalowane na srebrno. Następnie przymocuj butelki metaliczną taśmą klejącą w miejscach, gdzie wcześniej były etykiety. Na środku możesz również umieścić żółty, przyklejony filcowy pasek. Kolejnym świetnym pomysłem na strój kosmonauty jest karton pomalowany na srebrno i podziurawiony.

Prosty kostium astronauty dla dziecka może składać się z pary butów, czarnego t-shirtu i niebieskiego kombinezonu. Aby strój był jeszcze bardziej realistyczny, dodaj plecak zrobiony z dwulitrowych butelek, folii samoprzylepnej i pudełka po płatkach śniadaniowych. Gdy plecak będzie już gotowy, dziecko może go założyć, aby podziwiać nocne niebo. Ten kostium jest idealny na pierwsze Halloween dla dziecka!

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Związane stanowiska